Pridajte sa k nám

Sme stabilná, dynamicky rastúca spoločnosť, preto neustále hľadáme nových ambicióznych pracovníkov, ktorý by posilnili náš tím. Pridajte sa k inovatívnemu kolektívu a pracujte v kreatívnom prostredí módneho priemyslu na pozadí silnej slovenskej značky.

Šička vo výrobe kožených kabeliek

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou našej rastúcej firmy Dajana Rodriguez, ktorá sa špecializujúcej na výrobu kožených kabeliek a doplnkov s dizajnom založených na vyšívaných motívoch. Do tímu hľadáme možno práve VÁS!
Ak ste flexibilný a máte chuť sa učiť nové veci sme otvorený vaším životopisom a doterajším pracovným skúsenostiam.

Vaša pracovná náplň bude pozostávať:
* predovšetkým šitie kožených výrobkov;
* spájanie a zošívanie jednotlivých dielov;
* dodržiavanie kvality vyšívaných výrobkov a kontrola hotových výšiviek;
* spolupráca s tímom vo výrobe;
* udržiavanie a nadstavovanie strojov pre optimálny chod;
* vykonávanie ručných operácií spojených so šitím kožených kabeliek a iných doplnkových produktov (napr.: lepenie, tvarovanie, žehlenie a iné);

Mzdové podmienky:

1 100 - 1 600 EUR/mesiac  (brutto)

+ bonusu za dochádzku 150€

Zamestnanecké výhody, benefity

Naša spoločnosť vám ponúka:
* zaujímavú a dynamickú prácu na plný úväzok (úkolová mzda) v rastúcej spoločnosti;
* možnosť učiť sa od skúsených kolegov, ktorí vás radi zaškolia do procesov vo výrobe;
* stabilné zamestnanie s príjemným pracovným prostredím;
* konkurencie schopný plať + výkonnostné odmeny a odmeny za dochádzku;
* školenie a podpora pri začleňovaní do pracovného procesu;
* pracovná doba Pondelok - Piatok (flexibilný nástup do práce) - pracovný čas 8 hodín, jednozmenná prevádzka;

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a máte chuť pracovať v našej spoločnosti, neváhajte a zašlite nám svoj životopis s fotografiou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov vyhovujúcim naším podmienkam práce. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

šička; krajčírka;

Prax na pozícii/v oblasti

šička, úprava a spracovanie kože

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

1. Skúsenosti so šitím: Oceníme skúsenosti s ručným a strojovým šitím, najmä šitím kožených výrobkov. Skúsenosti v inom odvetví sú vítané (krajčírstvo).
2. Flexibilita a ochota učiť sa: Od našich zamestnancov očakávame pružný prístup k pracovným úlohám a ochotu zlepšovať svoje zručnosti.
3. Zodpovednosť: Hľadáme človeka, ktorý si váži svoju prácu a je zodpovedný za odovzdanú kvalitu.
4. Tímový hráč: Práca v tíme je kľúčová pre náš úspech, preto hľadáme človeka, ktorý rád pracuje v kolektíve a prispieva k dobrému pracovnému prostrediu.

Miesto výkonu práce: Veľké Bielice, Partizánske-Veľké Bielice

Odpovedať na voľnú pozíciu

Zaujala Vás niektorá z ponúkaných pracovných pozícií? Pošlite nám štruktúrovaný životopis s fotografiou a napíšte, prečo chcete pre nás pracovať. Možno práve Vás pozveme na osobný pohovor.

Cart
Welcome
Already have an account?
User plus

Create an account, collect points for purchases and get exclusive benefits in ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 points for every 1$ spent
Purple gift
Birthday discount
Purple gift
Priority access to discounts
Purple gift
Exchange points for benefits